AutoSexi Malaga Airport Transfers - Prijslijst low cost

Price Table for Malaga Airport Transfers (naar/van)

Autosexi voorziet kosteloos kinderstoelen. We vragen u vriendelijk om de leeftijd van de kinderen mede te delen zodat we de geschikte stoel kunnen aanbieden.

We bieden aan al onze klanten een korting aan van 5% in alle heenritten en 10 % korting in de heen en terugritten. Deze korting staat niet vermeld in de prijslijst. Eens u een reservatie uitvoert zal iemand van ons team de reservatie bevestigen met de voorziene korting.

DESTINO4PAX LOW COST5-7PAX LOW COST8-20 PAX LOW COST
ALCAIDESA128153215
ALGECIRAS145175240
ALHAURIN EL GRANDE476793
ALMUÑÉCAR90110133
ANTEQUERA74115133
BENAHAVIS84135160
BENALMÁDENA344874
CALAHONDA5285114
CANCELADA80125154
COIN62105124
COMARES72110155
CÓMPETA6989124
CÓRDOBA169209280
DUQUESA94145150
ELVIRIA6085124
ESTEPONA84135160
FRIGILIANA6585124
FUENGIROLA395983
GAUCÍN130200290
GIBRALTAR BORDER125165203
GRANADA137195262
JEREZ265315363
LA HERRADURA85105132
MALAGA CITY CENTRE355672
MALAGA CRUISE PORT365767
MANILVA94145179
MARBELLA CENTRE6195113
HOTEL LA QUINTA (BENAHAVIS) 69105139
HOTEL VILLA PADIERNA (CANCELADA) 83130155
HOTEL SENATOR BANUS SPA (BENAMARA)76125155
MIJAS 486899
MOTRIL105125152
NERJA6585123
NUEVA ANDALUCIA65105138
OJÉN70115139
PUERTO BANUS65105136
PUERTO DUQUESA94145180
RONDA116165194
SABINILLAS94145180
SALOBREÑA105125154
SAN PEDRO70120150
SEVILLA225272343
SIERRA NEVADA187225295
SOTOGRANDE115145194
TARIFA157208293
TORREMOLINOS284563
TORROX6080119
VÉLEZ MALAGA6075114
VIÑUELA5888119

Autosexi biedt de meest voordeligste prijzen aan voor dezelfde kwaliteit van diensten. Al onze prijzen die hiervoor vermeld zijn, zijn van toepassing voor de stad málaga voor verplaatsingen van of naar de haven of treinstation. De betaling gebeurt aan de bestuurder in euros. De bestuurder weet reeds vooraf de prijs van de dienst.